Skip to content Skip to footer
Etiler Mahallesi, Yanarsu Sokak Nadir Cahit Apt, D:No: 26/1, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Arabuluculuk ücret hesaplama

Zorunlu ve ihtiyari olarak alınabilen arabuluculuk hizmeti ücretleri; tarafların uyuşmazlık konularına ve sayılarına göre belirlenir. Bu ücretin belirlenmesinde 6325 Sayılı HUAK (Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu) kapsamında işlem yapılır. Alfa Arabuluculuk’ta da arabuluculuk ücreti hesaplama kanunda belirtilen sınırlar çerçevesinde uygulanmaktadır. Yukarda yer alan ücret hesaplama tablomuzdan, uyuşmazlık konunuz için hesaplama yapabilir; detaylı bilgi ve arabuluculuk randevusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Arabuluculuk Etik Kuralları’nın en temel üç amacını her daim önceliğimiz sayarak hizmet vermekteyiz;

  1. Arabuluculara mesleklerinin icrasında rehberlik etmek ve yol göstermek.
  2. Arabuluculuğa başvuran tarafları bilgilendirmek ve onların korunmasını sağlamak.
  3. Barışçıl bir uyuşmazlık çözüm yöntemi olarak arabuluculuğa toplum tarafından duyulan kamu güvenini arttırmak.

Alfa Arabuluculuk olarak arabuluculuk ücreti hesaplama haricinde de, tüm hukuki uyuşmazlıklarınızda çözüm ortağınız olmak; maddi ve manevi zarara uğramadan hukuki uyuşmazlıklarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturabilmek için 2020 yılından beri yanınızdayız.

İradilik, eşitlik, gizlilik ve tarafsızlık kuralları çerçevesinde verdiğimiz arabuluculuk hizmetimizle başarı oranımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Siz de tarafsız, eşit ve gizliliğinize önem verilen bir şekilde hukuki uyuşmazlıklarınızı, dava yoluna gitmeden önce ve kısa sürede çözüme kavuşturmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Uzun yıllar sürecek ve psikolojik olarak yıpratacak dava süreçlerine dahil olmadan, arabuluculuk ücreti hesaplama uygulamamız sayesinde arabuluculuk maliyetinizi hesaplayabilirsiniz. Uyuşmazlık yaşayan her iki tarafın (ya da daha fazla tarafın) mutlu olarak çözüme kavuşması için hemen arayın.

Bilgi Al
💬 Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabiliriz?